צוות המשרד

עו"ד מוטי גולדשטיין (LL.B , LL.M בהצטיינות) – מנהל את מחלקת החברות והתובענות הייצוגיות והנגזרות של המשרד.

במסגרת ניהול מחלקת החברות, עוסק עו"ד גולדשטיין בליטיגציה תאגידית והענקת ייעוץ שוטף לחברות.

עו"ד גולדשטיין עבד תחילה במשרד עוה"ד פישר בכר חן ושות' וייצג תאגידים גדולים בתיקי תשתיות בעלי פרופיל תקשורתי ומשפטי גבוה, כגון: ייצוג חברת 'אשטרום' בבוררות הרכבת הקלה בירושלים, ייצוגם של יצרני חשמל פרטיים בבג"ץ נגד רשות החשמל, ייצוג חברת 'דניה סיבוס' בתביעות רבות וכן בליווי פרויקטי תשתיות בהיקפים גדולים, כגון פרויקט מנהרות גילון. לאחר מכן, עבד עו"ד גולדשטיין במשרד עוה"ד גלוזמן ושות', שם עסק בייצוג תאגידים גדולים במשק ובליטיגציה מסחרית בתיקים מסחריים מורכבים. גם במשרד גלוזמן עסק עו"ד גולדשטיין רבות בתיקי תשתיות ובליטיגציה של תשתיות, ובין היתר ייצג את חברת 'אפקון' במגוון הליכים מנהליים בקשר למכרזים אליהם ניגשה אפקון, כולל ייצוגה של אפקון בערעור נגד זכייתה של חברת SEMI במכרז החישמול של רכבת ישראל.

כיום, מעניק עו"ד גולדשטיין ייעוץ שוטף לחברות יזמיות וקבלניות, החל מחוזי התקשרות ומימון, עבור דרך ייעוץ משפטי שוטף במהלך הפרויקטים, וכלה בייצוג משפטי לקבלנים וליזמים שנתבעו בערכאות השונות.

ניסיונו של עו"ד גולדשטיין בתחום התשתיות והבנתו את נקודות התורפה בפרויקטים אלו, מעניקים לו את היכולת להפחית למינימום את החיכוך המשפטי הנוצר פעמים רבות לקבלנים וליזמים ובכך להעניק להם את השקט הנפשי והיכולת להתרכז אך ורק בניהולו המקצועי של הפרויקט.

בד בבד, עו"ד גולדשטיין מנהל את מחלקת התובענות הייצוגיות והנגזרות במשרד, האמונה על ייצוג בתיקים כלכליים מורכבים.

לקבלת מידע נוסף, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו.

עו"ד דב מצנר – מתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי ומימון פרויקטים. בתוך כך, עוסק עו"ד מצנר בליווי ובייצוג בעסקאות מורכבות ומשמעותיות של נדל"ן מסחרי בארץ ובעולם. כן, מלווה עו"ד מצנר פרויקטים של התחדשות עירונית – תמ"א 38 לסוגיה, קבוצות רכישה, ייזמי וקבלני בנייה.

קודם לכן, היה עו"ד מצנר יועץ משפטי של מספר חברות בתחום הנדל"ן המסחרי והבינלאומי. לעורך דין מצנר ניסיון רב בקידומן וסגירתן של עסקאות משמעותיות בתחום הנדל"ן המסחרי, בפרויקטים מרכזיים ברחבי הארץ – בתחום הבנייה הרוויה.

כמו כן, לעו"ד מצנר ניסיון רב בתחום ניהול הון משפחתי, עריכת צוואות וניהול עזבונות מורכבים ובכלל זה מימוש נכסי נדל"ן בתחומים אלה.

נוסף לכך, בהיותו דובר גרמנית כשפת אם ומומחה לדין הגרמני והשוויצרי, ליווה ומלווה עו"ד מצנר יזמים ומשקיעים ישראליים הפעילים בגרמניה ובשוויץ, וכן חברות ואנשי עסקים גרמניים ושוויצרים הפועלים בארץ בתחומים שונים.

לקבלת מידע נוסף, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו.

בעלי זכויות על דירה כחלק מהתחדשות עירונית

מעוניינים בפגישת ייעוץ?