עורך דין למכירת דירה או נכס

אין ספק כי מכירת דירה, או נכס נדל"ן מכל סוג אחר כלשהו, היא החלטה רבת במשקל ובעלת השפעות ארוכות טווח על חיינו, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת אורח החיים אותו אנחנו מנהלים. אנשים רבים מגיעים למעמד מכירת הנכס מסיבות שונות – כלכליות, מעבר דירה ועוד – ואינם מצליחים למצוא את הידיים והרגליים בהבנת ההשלכות המשפטיות והכלכליות של המהלך. האם ניתן לבצע את המכירה בצורה טובה או יעילה יותר? האם העסקה אותה אני מבצע עומדת בכל דרישות החוק? מה הם המיסים אותם אני צריך לשלם בגין המכירה ומהם גובהם? אלו רק חלק מהשאלות עליהן אדם ממוצע, שאינו מחזיק בהשכלה משפטית מקצועית, יתקשה לענות.

עורך דין למכירת דירה או נכס

ליווי עורך דין

על מנת לענות על שאלות אלו, ולוודא שמכירת הנכס מתבצעת בצורה שתטיב ביותר עם המוכר, ליווי של עורך דין למכירת דירה או נכס הוא הכרחי. הליווי מתבצע לכל אורך תהליך המכירה, מרגע ההתקשרות הראשונית עם הקונה הפוטנציאלי ועד רגע מעבר הבעלות עליו. בכל אחד משלבי תהליך המכירה, קיימות התלבטויות וסוגיות בהם יעוץ של עורך דין למכירת דירה הוא הפתרון המתבקש והמוצלח ביותר. על מנת להבין מדוע ליווי זה הוא הכרחי, נתמקד לרגע ביתרונותיו.

מה הם יתרונות הליווי המשפטי של עורך דין למכירת דירה או נכס?

ליווי מקצועי של עורך דין למכירת דירה או נכס מהווה למעשה מכפיל כוח מרכזי ביכולת המשא ומתן של המוכר. עורך דין בעל ניסיון, המכיר את שוק מכירת הדירות לעומק על כל מגמותיו, ושעסק בעברו פעמים רבות בליווי עסקאות דומות, יכול לספק ללקוח מידע שיעזור לסגור את העסקה על הצד הטוב ביותר מבחינה כלכלית טהורה, כמו גם לנסח את העסקה כך שהמוכר יהנה מתנאים טובים והוגנים בה. כמובן שליווי זה אינו מסתכם בגובה סכום הרכישה- פעמים רבות עסקאות נדל"ן הן כר פורה למהלכים שנמצאים בתחום אפור מבחינה חוקית. ליווי של עורך דין למכירת דירה או נכס יבטיח מניעה של מקרים כאלו, ויוכל להתריע מראש על מהלכים שעלולים להיות בעייתיים מבחינה זו.

מנצר גולדשטיין משרד עורכי דין

מנצר גולדשטיין מספקים ללקוחותיהם את הליווי המקצועי והיעיל ביותר לקניית או מכירת דירה או נכס. המשרד ידוע במומחיות חסרת הפשרות של בנושאי נדל"ן ורכישת נכסי נדל"ן. שוק הנדל"ן הוא אינו נושא המצוי בתחומי ההתמחות של רוב מוחלט מפירמות עורכי הדין. על מנת לקבל את השירות המשפטי הטוב ביותר בתחום זה, יש צורך בפירמה שחרטה על דגלה את המומחיות בתחום, ומעקב צמוד אחר שוק הנדל"ן, שמשתנה בקצב מהיר במיוחד. על מנת להבטיח כי הרכישה תתבצע בצורה מיטבית, צוות המומחים של מנצר גולדשטיין מציע ללקוחות המשרד חדשנות, יצירתיות וזמינות בסטנדרט הכי גבוה שקיים בשוק. 

 

בעלי זכויות על דירה כחלק מהתחדשות עירונית

מעוניינים בפגישת ייעוץ?